Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Ako dopadol Sonic Frontiers v recenziách?

Dôvod v Sege na oslavu?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

07. November 2022

Sonic Frontiers recenzie

Zdá sa, že open world adventúrne spracovanie Sonica neprerazilo tak, ako Team Sonic v Sege dúfali. Hra totiž v recenziách skončila v priemere (74%) vo svojej kategórii, avšak nedopadla úplne zle. 

Medzi recenziami na Metacritic sa totiž nájdu také, ktoré hre dali 90% ale aj také, ktoré jej dali 20%, čo je samozrejme, extrém. Vraj prechod na open world bol ambiciózny, ale vývojárom sa nepodarilo vyšperkovať ani príbeh, ani gameplay, ani technické spracovanie. 

Naopak, množstvo recenzentov pochválilo 3D spracovanie a označili ju za najlepšiu 3D Sonic hru vôbec. Podľa pozitívnych recenzií sa vývojárom podarilo skombinovať open-world a typické herné mechaniky Sonica, z čoho vznikla jedna z najlepších platformových hier súčasnosti. A opakovali sa aj chvály na výborný soundtrack. 

Fanúšikovia Sonica by si hru rozhodne nemali nechať ujsť. Sonic Frontiers vychádza 8.11.2022 na Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X a Series S a PC.

Shacknews - 90%
Attack of the Fanboy - 90%
COGconnected - 80%
Push Square - 80%
VGC - 80%
Game Informer - 78%
GameSpot - 70%
IGN - 70%
GamesRadar - 40%
Digital Trends - 20%

Sonic Frontiers Game Wallpaper

Vydání Sonic Frontiers se připomíná trailerem

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články