Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Ako je na tom Assassin’s Creed Valhalla čeština?

Fanúšikovské CZ titulky do AC Valhalla hlásia pokrok.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Assassins Creed Valhalla Čeština CZ titulky

Prekladateľský tím Farflame ponúkol aktualizáciu ku stavu českého prekladu hry Assassin's Creed Valhalla. Do neho sa partia pustila hneď po vydaní hry a k dnešnému dňu majú preložených už okolo 10-tisíc riadkov. Celkový rozsah textu je však až 2600 normostrán a teda majú pred sebou ešte poriadny kus cesty.

Preložená do češtiny je väčšina rozhrania, questy, schopnosti, popisky, denníky a voľby v dialógoch. Najväčšiu záťaž budú teraz predstavovať samotné dialógy, ktorých je v Assassin's Creed Valhalla hromada. Ide totiž o obrovské RPG. Farflame sa chystá preložiť do češtiny aj datadisky, rovnako malé, aj tie veľké.

Kedy vyjde Assassin's Creed Valhalla čeština sa zatiaľ nedá povedať. Dobrou správou je, že čeština v hre funguje a tím prekladateľov napreduje. Dokazujú to aj novými screenshotmi rozhrania a dialógov, ktoré si môžete pozrieť nižšie. Keď bude dostupná na stiahnutie, určite vás budeme informovať a snáď to bude už tento rok. Dostupná na stiahnutie bude samozrejme len pre PC verziu.

Ubisoft zrušil CZ titulky v Assassin's Creed Valhalla a Watch Dogs Legion pre slabé predaje svojich predchádzajúcich hier v CZSK, konkrétne Ghost Recon Breakpoint. Či uvidíme češtinu vo Far Cry 6, sa dozviete v tomto článku.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry