Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Anonym poslal streamerke Amouranth 70-tisíc dolárov a iPhone, poštou

A že sa streameri majú zle.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Amouranth Money Donate 2

Amouranth patrí medzi najznámejšie streamerky v hernom priemysle, aj keď jej streamovacia kariéra je skôr založená na hot-tub streamoch a OnlyFans. Posledné mesiace sa však priznáva k zhoršujúcemu sa mentálnemu stavu a k problémom s partnerom. Sťažovala sa totiž aj na prenasledovanie. 

Aby trochu zmenila svoju prácu, rozhodla sa viac streamovať hry a vo veľkom začala hrať Overwatch. Nedávno zverejnila svoju adresu, na ktorú mohli jej fanúšikovia poslať rôzne vianočné darčeky. 

Niekto jej poslal 70-tisíc v hotovosti, v krabici

Jeden z anonymných fanúšikov poslal tejto prsnatej streamerke fakt krásny vianočný darček. V krabici si totiž našla 70 000 amerických dolárov v hotovosti, zabalených v balíčkoch po 10-tisícoch. 

Okrem toho v krabici našla aj úplne nový iPhone so zaplateným paušálom a predplatenú službu osobnej ochranky. Jej fanúšik jej to poslal, aby sa cítila bezpečnejšia, aby mohla hneď zmeniť svoje číslo, používať nový mobil a v prípade potreby zavolať ochranku. 

Zaujímavé však je, že autor balíčka sa nepodpísal a od Amouranth fakt že úplne nič nechcel. Ani fotky jej zadku, ani aby sa za neho vydala, proste nič. Nechal len anonymný odkaz s vysvetlením, že jej chce pomôcť. 

No to sú ale krásne Vianoce. Nechce mi niektorý z fanúšikov prispieť na nový komp? 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry