Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Anonym poslal streamerke Amouranth 70-tisíc dolárov a iPhone, poštou

A že sa streameri majú zle.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

05. December 2022

Amouranth Money Donate 2

Amouranth patrí medzi najznámejšie streamerky v hernom priemysle, aj keď jej streamovacia kariéra je skôr založená na hot-tub streamoch a OnlyFans. Posledné mesiace sa však priznáva k zhoršujúcemu sa mentálnemu stavu a k problémom s partnerom. Sťažovala sa totiž aj na prenasledovanie. 

Aby trochu zmenila svoju prácu, rozhodla sa viac streamovať hry a vo veľkom začala hrať Overwatch. Nedávno zverejnila svoju adresu, na ktorú mohli jej fanúšikovia poslať rôzne vianočné darčeky. 

Niekto jej poslal 70-tisíc v hotovosti, v krabici

Jeden z anonymných fanúšikov poslal tejto prsnatej streamerke fakt krásny vianočný darček. V krabici si totiž našla 70 000 amerických dolárov v hotovosti, zabalených v balíčkoch po 10-tisícoch. 

Okrem toho v krabici našla aj úplne nový iPhone so zaplateným paušálom a predplatenú službu osobnej ochranky. Jej fanúšik jej to poslal, aby sa cítila bezpečnejšia, aby mohla hneď zmeniť svoje číslo, používať nový mobil a v prípade potreby zavolať ochranku. 

Zaujímavé však je, že autor balíčka sa nepodpísal a od Amouranth fakt že úplne nič nechcel. Ani fotky jej zadku, ani aby sa za neho vydala, proste nič. Nechal len anonymný odkaz s vysvetlením, že jej chce pomôcť. 

No to sú ale krásne Vianoce. Nechce mi niektorý z fanúšikov prispieť na nový komp? 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený