Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Arc Raiders zaujala brutálnou grafikou a akčnou hrateľnosťou, bude zdarma

Ďalšie oznámenie z Game Awards.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

10. December 2021

Arc-Raiders-Embark-Studios

Patrick Söderlund a kopec bývalých vývojárov z DICE už nejaký čas pracujú na novej hre, o ktorej sme doteraz moc nevedeli. Embark Studios až dnes predstavili novinku - Arc Raiders a pôjde o free-to-play titul na PC a konzoly.

V prvom rade, grafika Arc Raiders vyzerá fakt brutálne. Možno nie je tak fotorealistická ako The Matrix Awakens, ale všetky tie efekty, prostredia a nasvietenie pôsobia fakt úžasne. Trochu to pripomína staršie Star Wars Battlefront hry práve od týchto vývojárov.

Arc Raiders bude zameraná na PvE a hráči sa postavia armáde rôznych robotov. Bojovať budú aj proti gigantickým bossom a využívať budú rôzne gadgety, či možnosť lietania. Vyzerá to fakt výborne.

Hra Arc Raiders by mala vyjsť na PC, Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 aj GeForce Now už v roku 2022. Vydáva ju štúdio Nexon.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom ARC Raiders bolo odložené na budúci rok

ARC Raiders bolo odložené na budúci rok

Fantasticky vyzerajúca strielačka ARC Raiders vyjde až v roku 2023.