Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Asi poznáme herečku, ktorá zahrá Abby v seriáli The Last of Us

Vybral ju samotný Neil Druckmann?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

20. Január 2023

Shannon Berry Abby The Last of Us

O tom, že autori seriálu The Last of Us sa držia predlohy niet pochýb. Dokazujú to aj zábery z prvej časti seriálu premiérovanej v Pondelok. Hráči v epizóde našli množstvo odkazov na hru a mnohé scény sú akoby vystrihnuté priamo z hry.

Producentom z HBO a PlayStation Productions sa podaril aj výber hercov. Pedro Pascal sa na rolu Joela hodí lepšie ako nikto iný a Bella zatiaľ svoj výkon podáva dobre, hoci sa na Ellie veľmi nepodobá. Zoznam všetkých hercov v seriáli The Last of Us sme vám priniesli v tejto novinke.

Je tu však ešte mnoho hercov, ktorí by sa mohli objaviť až v druhej sérii. Jednou z nich je Abby, svalnatá ženská, ktorá sa nebojí si to rozdať s mužmi v pästnom súboji. A my asi vieme, ktorá herečka si ju zahrá.

Bude hrať Abby v druhej sérii The Last of Us Shannon Berry?

Tento tip sa začal na Twitteri objavovať po tom, čo si fanúšikovia všimli, že herečku Shannon Berry začal sledovať Neil Druckmann na instagrame. Herečka však doteraz na tieto správy nereagovala.

Shannon Berry možno poznáte zo seriálu The Wilds (Trosečnice), hrala aj v menej známych seriáloch Romper Stomper, Offspring a Hunters.

Treba povedať, že Shannon Berry sa na Abby z The Last of Us neskutočne podobá. Dokonca má aj takú mierne mužnejšiu postavu. Však posúďte sami, našli by ste herečku, ktorá by sa na rolu Abby hodila viac?

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články