Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Assassin's Creed Mirage predstavuje Basima

Hráčom Valhally je už známy.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
AC Mirage Basim

Ubisoft vydal nový diel video série, ktorá predstavuje Assassin's Creed Mirage. Táto epizóda je zameraná na Basima, hlavnú postavu novej hry, z ktorej sa stane tradičný Asasín. 

Basima však niektorí poznajú z Assassin's Creed Valhalla. Tam už hral mentora Eivora a bol z neho skúsený zabijak. Mirage sa však odohráva 12 rokov pred udalosťami Valhally a tak sa hráči zoznámia s Basimom ešte pred tým, ako sa stal Asasínom. Jeho cesta tak bude pripomínať Ezia a máme tušáka, že pôjde o skutočne dobre vykreslenú postavu. 

Titulný obrázok Youtube videa

Oficiálny popis k videu: V hre Assassin's Creed Mirage si Basim, prefíkaný pouličný zlodej s nočnými morami, ktorý hľadá odpovede a spravodlivosť. Po smrteľnom akte odplaty Basim utečie z Bagdadu a pridá sa k starobylej organizácii - The Hidden Ones. Keď sa naučí ich tajomné rituály a mocné princípy, zdokonalí svoje jedinečné schopnosti, objaví svoju pravú podstatu a pochopí nové vyznanie - také, ktoré zmení jeho osud spôsobom, aký si nikdy nevedel predstaviť.

Assassin's Creed Mirage vyjde 12.10.2023 na PC, Xbox aj PlayStation. S predplatným Ubisoft+ si ju môžete zahrať hneď na vydanie. Hru môžete sledovať na našej karte

Assassins Creed Mirage Gameplay

Ubisoft ukázal súvislý gameplay z očakávaného Assassin's Creed Mirage

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry