Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Autori cheatov vypínajú cheaty do Battlefield 2042. Hru nikto nehrá a má strašnú optimalizáciu

Ďalšia facka pre Battlefield 2042.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Battlefield-2042-Recenzia-Screenshot-7

No povedzte mi, ako veľmi zle na tom musí hra byť, keď ani cheateri ju už nechcú hrať. Niektorí vývojári cheatov sa totiž rozhodli vypnúť svoje služby pre Battlefield 2042 a nie, nie je to pre Anti-Cheat.

Battlefield 2042 hrá dnes tak málo ľudí, že ani cheaterom sa už neoplatí si platiť za cheaty a služby využívajú čoraz menej. Denný peak hráčov na Steame je dnes pod 9000. Pre porovnanie, Battlefield V z roku 2018 si na Steame zapne denne naraz cez 20-tisíc hráčov!

Cheateri si tiež nevedia poradiť s optimalizáciou hry. Tá je vraj tak hrozná, že to ovplyvňuje aj cheaty. Mnohí cheateri sa na Discorde sťažujú, že cheaty nefungujú dobre, čo môže byť spôsobené rôznymi serverovými chybani, napríklad registráciou hitov.

Cheaty do Battlefield 2042 sa začali predávať ešte pred vydaním hry. Vývojári týchto nástrojov totiž dokázali vytvoriť cheaty už na základe verejnej alpha a beta verzie.

DICE malo na tento rok naplánované množstvo obsahu. Zatiaľ však neoznámili, čo sa s hrou bude diať a či ju vôbec dokončia, alebo prerobia.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry