Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Autori TESO už 5 rokov pracujú na úplne novej MMO značke

Na hre pracuje cez 200 ľudí.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

21. November 2022

Zenimax Online Studio Wallpaper

Ten čas ale letí. The Elder Scrolls Online bude o dva roky oslavovať dekádu od vydania, pričom sa do tohto plateného MMO prihlásilo už cez 21 miliónov hráčov. Vývojárske štúdio ZeniMax Online navyše do TESO pumpuje obsah aj po ôsmych rokoch, naposledy cez DLC High Isle

To však nie je jediný projekt, na ktorom vývojári aktívne pracujú. Kreatívny riaditeľ Ben Jones v podcaste Product Builders priblížil drobné detaily nového projektu. 

Pôjde o úplne novú značku, na ktorej štúdio pracuje takmer päť rokov. Aktívne je do vývoja zapojených okolo 200 vývojárov, pričom 50 z nich je kľúčových dizajnérov. ZeniMax Online má aj teraz otvorených ďalších 60 pracovných pozícií. 

Podľa Jonesa ide o skutočne masívny projekt do ktorého štúdio aj značne investovalo. ZeniMax momentálne patrí Microsoftu, vďaka čomu má takmer neobmedzený rozpočet. 

Či sa Microsoft rozhodne toto MMO vydať aj na konzoly PlayStation je zatiaľ otázne. Keďže ale má na PS veľkú základňu hráčov The Elder Scrolls Online, je vysoko pravdepodobné, že aj nová hra vyjde na PS5.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený