Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Avatar: Frontiers of Pandora má nový trailer a dátum vydania!

Ubisoft odhalil detaily o hre

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Avatar Frontiers of Pandora Wallpaper

Ubisoft dnes na svojej konferencii Ubisoft Forward 2023 odhalil Avatar: Frontiers of Pandora ako jednu z prvých hier. Spoločnosť hre venovala hneď niekoľko minút, ktoré začala úplne novým in-game trailerom. 

Najdôležitejší údaj je však dátum vydania, ktorý bol dnes oznámený. Avatar: Frontiers of Pandora vyjde 7.12.2023 na PC, Xbox aj PlayStation. 

Po hrateľnej stránke sa hra rozhodne inšpirovala u série Far Cry. Pandora totiž hráčom ponúka mnoho príležitostí na čistenie sveta od nepriateľov, kempy na oslobodenie, skenovanie okolia či rôzne lovecké štýly. Váš Avatar bude schopný ovládať ako Navi zbrane, tak aj tie ľudské. 

Príbehovú kampaň budete môcť odohrať čisto v singleplayer režime, ale aj v kooperácii. Ubisoft oznámil ešte jednu zásadnú novinku. Hra totiž bude dostupná hneď na vydanie v predplatnej službe, Ubisoft+. Či pôjde o plnú verziu, alebo len o niekoľko hodinový trial, zatiaľ nevieme potvrdiť. 

Viac detailov ako aj nové screenshoty prinesieme neskôr, všetko podstatné o Avatar: Frontiers of Pandora nájdete na karte hry. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry