Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Battlefield 2042 príde do Game Pass a EA Play

V Decembri bude zdarma pre všetkých na vyskúšanie.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

10. November 2022

Battlefield 2042 Game Pass Season 3

Vývojári z DICE oznámili skvelé správy pre tých, ktorí nechceli investovať ani euro do Battlefield 2042, ale chcú si hru vyskúšať po nových zmenách. Vývojári totiž hru už prekopali a chcú, aby sa do nej dostalo čo najviac hráčov pred spustením novej sezóny. 

Spoločnosť EA dnes oznámila, že Battlefield 2042 príde do služby EA Access a tiež Xbox Game Pass Ultimate. A to hneď so spustením Season 3, ktorá by mala štartovať už najbližší mesiac. Tretia sezóna má priniesť najväčšiu zmenu doteraz - špecialisti budú presunutý do tried, ktoré poznáme zo starších hier Battlefield. Veľkými zmenami prejdú aj ďalšie mapy. 

V Decembri bude spustená free-to-play akcia na všetky platformy. Na každej platforme si hru budete môcť zahrať zdarma na 5 dní, presne dátumy môžete vidieť na obrázku vyššie. DICE potvrdilo, že na hre budú pracovať aj po Season 4.

Rozhodne sa oplatí si pozrieť nové vývojárske video, v ktorom uvidíte množstvo zmien v hre. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články