Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Battlefield 3 má po rokoch stále čo ponúknuť, dostane Reality Mod

Fanúšikovská expanzia vyjde o pár dní.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

11. Júl 2022

Battlefield-3-Reality-Mod

Mnohými považovaný za najlepší diel v sérii, Battlefield 3 dostane o pár dní fanúšikovské rozšírenie. Modifikácia s názvom BF3: Reality Mod kompletne prekope herné mechaniky, užívateľské prostredie ale upraví aj grafiku.

Projekt Battlefield 3 Reality Mod je inšpirovaný módom BF2: Project Reality a rovnako je zameraný na tímovú spoluprácu, komunikáciu a hardcore hrateľnosť.

Mód na fungovanie vyžaduje originálne verzie Battlefield 3 na Steame alebo Origine a uvoľnený na stiahnutie bude už 17.7.2022 na stránke BF3 reality.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený