Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Battlefield 3 má po rokoch stále čo ponúknuť, dostane Reality Mod

Fanúšikovská expanzia vyjde o pár dní.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

11. Júl 2022

Battlefield-3-Reality-Mod

Mnohými považovaný za najlepší diel v sérii, Battlefield 3 dostane o pár dní fanúšikovské rozšírenie. Modifikácia s názvom BF3: Reality Mod kompletne prekope herné mechaniky, užívateľské prostredie ale upraví aj grafiku.

Projekt Battlefield 3 Reality Mod je inšpirovaný módom BF2: Project Reality a rovnako je zameraný na tímovú spoluprácu, komunikáciu a hardcore hrateľnosť.

Mód na fungovanie vyžaduje originálne verzie Battlefield 3 na Steame alebo Origine a uvoľnený na stiahnutie bude už 17.7.2022 na stránke BF3 reality.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený