Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Bethesda oznámila Mighty DOOM na mobily

Nový Doom ako akčná top-down strieľačka.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Mighty Doom Mobile trailer

Fanúšikovia série DOOM už dobre poznajú easter egg v podobe hračky Mini Slayer, ktorá sa objavila v hlavnej hre. Práve táto hračka teraz dostane vlastnú hru s názvom Mighty DOOM a vyjde na mobilné zariadenia. 

Bethesda hru Mighty DOOM oznámila prvým trailerom a zároveň spustila aj registrácie. Hra vyjde presne o mesiac na Android aj iOS, teda 21.3.2023.

Trailer nájdete pod oficiálnym popisom hry: 

"Mighty DOOM je rozkošne násilná akčná top-down strieľačka hrateľná jedným dotykom, v ktorej sa predstavuje úplne nový Mini Slayer, zasadený do animovaného sveta DOOM. Prebehnite a prestrieľajte si cestu cez hordy rozkošne násilných démonov, ikonické úrovne a náročných bossov, pričom budete zvyšovať úroveň, odomykať mocné schopnosti a vylepšovať výstroj a zbrane."

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry