Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Blight: Survival je nová realistická stredoveká akcia

Akčná hororová roguelite kooperatívna hra.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

02. November 2022

Blight-Survival-PC-Screenshot-3

Blight: Survival od vývojárov Haenir Studio je nová stredoveká sekačka, ktorá si berie inšpiráciu z tých najdrsnejších akčných adventúr. Odohráva sa v 14. storočí v krajine zdevastovanej vojnou medzi národmi. Navyše, nákaza mení mužov v monštrá a nikde nie je bezbečno.

Ide o kooperatívnu hru, ktorú si môžete zahrať s troma ďalšími hráčmi. K dispozícii bude veľká mapa plná rôznych zákutí a odmien, vďaka ktorým sa stanete silnejší. Avšak, čo raz nájdete, môžete aj navždy stratiť.

Hra zatiaľ nemá dátum vydania, ale vyzerá skutočne parádne. Sledovať ju môžete na oficiálnej stránke blightsurvival.com.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený