Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Blight: Survival je nová realistická stredoveká akcia

Akčná hororová roguelite kooperatívna hra.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

02. November 2022

Blight-Survival-PC-Screenshot-3

Blight: Survival od vývojárov Haenir Studio je nová stredoveká sekačka, ktorá si berie inšpiráciu z tých najdrsnejších akčných adventúr. Odohráva sa v 14. storočí v krajine zdevastovanej vojnou medzi národmi. Navyše, nákaza mení mužov v monštrá a nikde nie je bezbečno.

Ide o kooperatívnu hru, ktorú si môžete zahrať s troma ďalšími hráčmi. K dispozícii bude veľká mapa plná rôznych zákutí a odmien, vďaka ktorým sa stanete silnejší. Avšak, čo raz nájdete, môžete aj navždy stratiť.

Hra zatiaľ nemá dátum vydania, ale vyzerá skutočne parádne. Sledovať ju môžete na oficiálnej stránke blightsurvival.com.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený