Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Brazília bude mať svoje vlastné GTAčko

Hra s názvom 171 vyzerá ako simulátor života v Brazílii.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
171-Brazil-Game-Trailer

Keď môžu mať Slováci vlastné GTA z Bratislavy, prečo by nemohli mať Brazílci? Štúdio Betagames Group spustilo Steam stránku svojej hry 171, akčnej adventúry na štýl GTA ktorá sa odohráva v Brazílii.

No a ako to už v Brazílii býva, tak budete môcť okrádať ľudí, jazdiť na starých autách a na motorke, zabíjať policajtov, robiť rôzne nelegálne aktivity, naháňať sa na autách a iné bežné činnosti tejto krajiny.

Dokonca v hre nenájdete ani angličtinu, a aj trailer je narozprávaný brazílskou portugalčtinou. Takže skutočne ide o imersivné GTA z Brazílie. Do Early Access na Steame príde už 17.11.2022.

Titulný obrázok Youtube videa

171

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený