Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Bulánci budú konečne zdarma na stiahnutie na PC

Odkedy a čo v hre nájdete?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Bulanci zdarma PC download

Autori českej hry Bulánci (remake) oznámili skvelé správy pre všetkých, ktorí chcú zažiť trochu nostalgie. Ak si totiž nechcete kupovať aktuálnu, rozpracovanú verziu hry Bulánci, dostanete možnosť si ju stiahnuť úplne zadarmo, na Steame.

Bulánci budú totiž od 1.9.2023 zdarma na PC. V tejto verzii získate prístup k multiplayeru aj štyrom mapám, avšak stále existuje možnosť sa dostať aj k ďalšiemu, budúcemu obsahu.

Bulánci zdarma na PC, ďalší obsah bude platené DLC

Steam verzia zdarma ponúkne online multiplayer v troch existujúcich herných režimoch, Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag a neskôr pribudne aj útek z väzenia. V hre nájdete štyri prostredia, ti už dobre poznáme - Pohádka, Továrna a Disko. Pokojíček je nová mapa, hráči sa na nej môžu pohybovať až v dvoch úrovniach.

Ak už ale hru na Steame, alebo na Startovači máte kúpenú, budete mať garantovaný prístup k všetkému budúcemu obsahu aj po 1.9.2023. Kúpiť si ju na Steame môžete až do 31.8.2023 a prirodzene to bude výhodnejšie, ako si potom kupovať všetky DLC samostatne. Autori do hry chystajú továreň na hrdinov, ďalšie nové mapy (aj vesmírnu), brutálny režim, príbehovú kampaň aj očakávaný editor máp. Čo z toho bude súčasťou free-to-play verzie zatiaľ nie je jasné, cena DLC by sa mala vyrovnať jednej káve.

Nižšie si môžete pozrieť aktuálnu roadmapu pre hru Bulánci, viac informácií nájdete v sekcii FAQ na oficiálnej stránke hry

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry