Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Call of Duty: Black Ops 3 ukazuje co-op kampaň

Kampaň navrhnutá pre štyroch hráčov.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

21. Jún 2015

Call-of-Duty_-Black-Ops-3-Screenshot_02

Ďalšia futuristická hra zo série Call of Duty (s Black Ops 1 a 2 nemá moc spoločného) okrem singleplayeru a multiplayeru prinesie aj kooperatívnu kampaň až pre štyroch hráčov.

Activision sľubuje, že co-op kampaň bude mať otvorené priestranstvá na súboje, epické filmové momenty a každý hráč bude mať voľnú ruku vo vývoji svojej postavy a k dispozícii obrovské množstvo úprav.

Kampaň sa vám predvedie práve teraz v 13-minútovom videu z pohľadu všetkých štyroch hráčov. Ja sám som sa rozhodol, že z nového Black Ops III nebudem sledovať žiadne video, dokonca som nevidel ani ten trailer z E3 2015, ani gameplay ani screenshoty z výstavy.

Prvý krát si hru zahrám cca o mesiac na GamesCome a nechám sa prekvapiť, s čím Activision vyjde na mňa tento rok už 6. 11. 2015, kedy hra vychádza na PC, Xbox One, PS4 aj Xbox360 a PS3.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený