Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Call of Duty: Black Ops 3 ukazuje co-op kampaň

Kampaň navrhnutá pre štyroch hráčov.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

21. Jún 2015

Call-of-Duty_-Black-Ops-3-Screenshot_02

Ďalšia futuristická hra zo série Call of Duty (s Black Ops 1 a 2 nemá moc spoločného) okrem singleplayeru a multiplayeru prinesie aj kooperatívnu kampaň až pre štyroch hráčov.

Activision sľubuje, že co-op kampaň bude mať otvorené priestranstvá na súboje, epické filmové momenty a každý hráč bude mať voľnú ruku vo vývoji svojej postavy a k dispozícii obrovské množstvo úprav.

Kampaň sa vám predvedie práve teraz v 13-minútovom videu z pohľadu všetkých štyroch hráčov. Ja sám som sa rozhodol, že z nového Black Ops III nebudem sledovať žiadne video, dokonca som nevidel ani ten trailer z E3 2015, ani gameplay ani screenshoty z výstavy.

Prvý krát si hru zahrám cca o mesiac na GamesCome a nechám sa prekvapiť, s čím Activision vyjde na mňa tento rok už 6. 11. 2015, kedy hra vychádza na PC, Xbox One, PS4 aj Xbox360 a PS3.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený