Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Call of Duty: Modern Warfare 3 nebude poslednou hrou v sérií

Vývojári majú v pláne aj ďalšie hry z Modern Warfare podśerie.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Call of Duty Modern Warfare 3

Call of Duty je jedna z najúspešnejších hier všetkých čias. Nie však všetky diely sa tešia rovnakej popularite. Zrejme aj preto sa Activision v roku 2019 rozhodol rebootovať podsériu Modern Warfare.

A zatiaľ čo tá pôvodná skončila v roku 2011 vydaním Modern Warfare 3, vyzerá to tak, že s tou rebootovanou majú vývojári dlhodobejšie plány. Aspoň to teda tvrdí Brian Bloom, príbehový vedúci Call of Duty.

"Myslíme si, že príbehy postáv idú jedným smerom, ale môžu ísť aj inými smermi, môžu sa vrátiť späť, ľudia sa môžu vyvíjať či upadať," povedal Bloom v rozhovore pre The Washington Post. "Všetky tieto veci, ponúkajú bohatú, úrodnú pôdu na rozprávanie príbehov, a to sa nezastaví. Vlastne by som povedal, že práve začíname," dodáva.

Bude zaujímavé sledovať, kam vývojári s modernou sériou Modern Warfare postúpia. Otázne je, ako tieto nové príbehy s obľúbenými postavami príjmu dlhodobý hráči série. A aký je váš názor? Dajte nám vedieť dole v komentároch!

Call of Duty Modern Warfare 3 2023 Wallpaper

Sleduj prvý trailer na Call of Duty: Modern Warfare III

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry