Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Sleduj prvý trailer na Call of Duty: Modern Warfare III

Prvé zábery z hrania.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Call of Duty Modern Warfare 3 2023 Wallpaper

Activision dnes konečne predstavil nový diel série COD s podtitulom Modern Warfare III (karta hry). Zvyčajne tak robieval už o pár mesiacov skôr, tento krát si to nechal až na August. Dnes vydali prvý gameplay trailer, ktorý kombinuje zábery z hrania aj príbehové sekvencie. 

Titulný obrázok Youtube videa

Vývojári zo Sledgehammer Games v spolupráci s Infinity Ward pripravili kampaň, ktorá prináša otvorené bojové misie. Znamená to, že hráči budú mať väčšiu slobodu v plnení misí, napríklad kompletne stealth. V niektorých misiách zase bude možné využívať vozidlá. 

Multiplayer prinesie komplet všetkých 16 máp z hry Call of Duty: Modern Warfare 2 z roku 2009. Ak patríte medzi hráčov tejto klasiky, určite si budete pamätať niektoré z nich: Afghan. Derail. Estate. Favela. Karachi. Highrise. Invasion. Quarry. Rundown. Rust. Scrapyard. Skidrow. Sub Base. Terminal. Underpass. Wasteland. Po vydaní do hry pribudne 12 nových máp. 

Noviniek v Modern Warfare III je tak veľké množstvo, že by tento článok nemal konca, takže ak sa chcete dozvedieť o všetkom, odporúčame oficiálnu stránku. Hra vychádza 10.11.2023 na PC, Xbox One, Xbox Series X, Series S, PlayStation 4 a PlayStation 5. Nepotvrdilo sa teda, že vyjde len na nové konzoly. Na PC hru nájdete na Steame aj na Battle.net.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry