Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Call of Duty: Warzone 2.0 štartuje 16. Novembra

Pozrite sa na mapu nového Warzone 2.0

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
COD-Warzone-2-Screenshot-1

Včerajší stream Call of Duty Next priniesol niekoľko očakávaných noviniek okolo tohto ročníka Call of Duty. Spolu s ním však štartuje aj Call of Duty: Warzone 2.0, vyjde len krátko po hlavnej hre Warzone 2.0 map.

Warzone 2.0 vyjde zadarmo 16.11.2022 v rámci prvej sezóne Modern Warfare 2. Warzone 2 bude free-to-play na všetky platformy a to PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, a PC (Battle.net aj Steam). Systém progresu v hre bude zdieľaný aj medzi COD: Modern Warfare 2 a COD: Warzone Mobile.

Nová mapa sa volá Al Mazrah a ide o úplne novú mapu vo Warzone. Obsahuje veľké moderné mesto, letisko, elektráreň, prístav aj observatórium. Mapa je mimochodom dejiskom časti príbehu hlavnej hry COD: Modern Warfare II a jej časti sa objavia ako multiplayerové mapy v PvP režimoch.

Veľkou zmenou vo Warzone 2.0 je návrat Gulagu, v ktorom však tento raz budete bojovať aj v tímoch. Kruh sa počas zmenšovania môže rozdeliť na niekoľko menších kruhov a potom sa znovu spojí. Na mape nájdeme aj AI nepriateľov, zbrane dostanú nové možnosti úpravy a hráčom bude pomáhať v komunikácii aj proximity chat.

Call of Duty: Warzone 2.0 bude obsahovať aj nový herný režím DMZ. Ide o herný mód typu extraction, inšpirovaný hrami ako Escape From Tarkov, či Hunt: Showdown.

call of duty modern warfare 2 artwork 2022

Call of Duty: Modern Warfare 2 spoznalo svoj dátum vydania

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry