Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Call of Duty: Warzone Mobile oznámený prvým trailerom

Na mape sa stretne až 120 hráčov.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

16. September 2022

COD-Warzone-Mobile-screenshot-3

Activision plánuje populárny režim Warzone priniesť aj mobilným hráčom. K 125 miliónom hráčov na konzolách a PC sa tak čoskoro pripoja aj hráči na iOS a Android. Call of Duty: Warzone Mobile vyjde ale až v roku 2023, registrácie na Google Play sú však už otvorené.

Warzone Mobile bude naplno prepojený s klasickým Warzone 2.0 ale aj s Modern Warfare II. Hráči tak naprieč platformami budú zdieľať progres, battle pass, priateľov aj chaty. Nezáleží tak, na ktorom zariadení budete Call of Duty hrať, keďže progres bude spoločný.

Titulný obrázok Youtube videa

V mobilnej verzii Warzone sa na jednej mape stretne až 120 hráčov. Activision pre nich chystá aj jedinečné eventy, hlbokú kustomizáciu zbraní a vybavenie a zaujímavé playlisty. Hra sa bude odohrávať na mape Verdansk a nová mapa Al Mazrah z Warzone 2.0 do mobilnej verzie príde až neskôr.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články