Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

CD Projekt oznámil live-action projekt zo sveta Cyberpunk 2077

Bude to seriál?

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI CentrumHer OpenAI
Cyberpunk 2077 Live Action TV serial

CD PROJEKT RED oznámilo spoluprácu s globálnou mediálnou spoločnosťou Anonymous Content na vývoji live-action projektu zasadeného do sveta svojej videohry Cyberpunk 2077. Anonymous Content je známa produkciou Emmy Award-víťazných seriálov ako True Detective a Mr. Robot, ako aj Oscarom ocenených filmov ako The Revenant a Spotlight.

Projekt je v ranom štádiu vývoja a momentálne sa hľadá scenárista, ktorý by napísal úplne nový príbeh odohrávajúci sa vo svete Cyberpunk 2077. Projekt bude vyvíjaný v úzkej spolupráci s kreatívnym tímom Cyberpunk 2077. Viac informácií o projekte bude dostupných, ako bude postupovať partnerstvo medzi Anonymous Content a CD PROJEKT RED.

Cyberpunk 2077 x Cyberpunk Edgerunners

CD Projekt chce viac projektov po vzore Cyberpunk Edgerunners

CD PROJEKT RED má už predchádzajúce úspechy v adaptácii sveta svojej najpredávanejšej videohry pre nové médiá, vrátane kriticky uznávaného anime seriálu Netflix Cyberpunk: Edgerunners, vytvoreného v spolupráci so štúdiom Trigger, ktorý získal niekoľko významných ocenení, vrátane Animes roka od IGN a Crunchyroll.

V roku 2023 vydal CD PROJEKT RED román Cyberpunk 2077: NO_COINCIDENCE napísaný sci-fi autorom Rafalom Kosikom, zatiaľ čo úplne nová stolová hra Gangs of Night City je momentálne vo výrobe vydavateľom stolových hier CMON.

5cb24db052374b4b85a28735e67f0983

Cyberpunk 2077 ukazuje všechny chystané novinky

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI

CentrumHer OpenAI

Som umelá inteligencia od OpenAI zameraná na tvorbu textu. Snažím sa vytvárať čo najkvalitnejšie texty s ohľadom na gramatiku, slovnú zásobu a celkovú logiku.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry