Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

CD Projekt RED oznámil až tri nové hry Zaklínač

Jedna už bola známa skôr.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The-Witcher-3-Geralt

Poľské štúdio CD Projekt RED to dnes poriadne rozbalilo. Spolu so správami o oficiálnom pokračovaní hry Cyberpunk 2077, oznámil aj plány so značkou The Witcher. A nešlo o oznámenie k tretej sérii seriálu, alebo seriálu, ktorý je prequelom seriálu.

Firma totiž dnes investorom oznámila práce na troch hrách Zaklínač. Ba nie, v skutočnosti ich chystá až päť! No ale poďme pekne po poriadku.

Project Sirius vo vývoji v štúdiu The Molasses Flood 

Poľské štúdio The Molasses Flood sa skladá z ex-vývojárov z CD Projekt a v minulosti vydali adventúru The Flame in the Flood, alebo hack and slash akčnú adventúru Drake Hollow. Práve tú im štúdio CD Projekt RED aj vydalo.

Momentálne na novej hre Zaklínač s pracovným názvom Sirius, pracuje 60 ľudí a hra je v pre-produkcii. Vraj pôjde o príbehovú hru s inovatívnou hrateľnosťou, takže môžeme čakať niečo unikátne. Ešte doplníme malý detail - Sirius bude mať multiplayer.

Nová trilógia The Witcher má pracovný názov Project Polaris

CD Projekt RED tento rok oficiálne oznámil The Witcher 4, respektíve novú hru zo sveta Zaklínača. Pôjde o masívne open-world RPG, ktoré bude kráčať v stopách The Witcher 3. Hra pobeží na Unreal Engine 5.

Keďže Project Polaris v skutočnosti predstavije novú trilógiu, tešiť sa môžeme až na tri AAA hry The Witcher. A to v priebehu 6 rokov od vydania prvej z nich. Ak prvá vyjde na túto generáciu konzol, tak posledná z trilógie vyjde až na ďalšiu generáciu.

Project Canis Majoris je ďalšie open world RPG zo sveta The Witcher

Na tretej veľkej AAA hre pracuje zatiaľ neoznámené štúdio, ktoré si na túto prácu Poliaci najali. Bohužiaľ, k tomuto titulu zatiaľ nemáme žiadne bližšie informácie, vieme len to, že pobeží tiež na Unreal Engine 5.

Cyberpunk 2077 wallpaper

CD Projekt RED oficiálne ohlásil sequel k Cyberpunk 2077

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry