Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Cena Xbox Series S na Black Friday spadla pod 250 eur / 6000 Kč!

Microsoft konzolu zlacnil aj u nás.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Xbox Series S Console Photo 1

Black friday je oficiálne tento týždeň a slovenské aj české obchody zlacňujú svoje tovary. Minulý týždeň sme sa pozreli na ceny konzol Xbox Series S, Xbox Series X a PlayStation 5. Hoci Xboxy mali obchody zľavnené už minulý týždeň, tento týždeň prišlo zlacnenie oficiálnej predajnej ceny Xbox Series S.

Cena Xbox Series S na Black Friday oficiálne znížená

Pôvodne sa menší Xbox má predávať za 299,99 eur, nová cena Xbox Series S je 249,99 eur, respektíve 5 990 Kč. Táto cena je vo väčšine obchodov v Čechách aj na Slovensku, vrátane Alza, Xzone, Brloh, PGS, Planeo, CZC, JRC, Mironet, TSBohemia, Okay a mnoho ďalších. Oficiálne tak ušetríte na Xboxe 50 eur. Cena bude pravdepodobne platiť len do vypredania zásob.

Niektoré obchody išli ešte nižšie a znížili cenu Series S ešte viac. V niektorých totiž konzolu kúpite za 239 eur. Cena 5 990 Kč je v Česku najnižšia, ktorú sme našli.

Xbox Series S je zmenšená verzia konzoly Xbox Series X bez Blu-Ray mechaniky a s 512GB diskom na ukladanie hier. V balení nájdete jeden biely ovládač. Hry, ktoré vlastníte na PC (Microsoft Store), môžete hrať aj na Xbox Series S a naopak. Microsoft novým hráčom ponúka aj predplatné Xbox Game Pass za 1 euro, vďaka ktorému získate prístup k stovkám hier, vrátane tých úplne najnovších.

Xbox Series S

Aký je vlastne rozdiel medzi Xbox Series S a Xbox Series X?

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry