Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

CEO EA sľubuje, že nový Battlefield bude najväčší a najlepší doteraz

Buzzwords.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Battlefield 4 Glitch

Deň oznámenia novej hry Battlefield sa nezadržateľne  blíži a my tušíme, že sa to stane už počas Summer Game Fest o mesiac. Pripravuje nás na to aj samotný šéf Electronic Arts, Andrew Wilson, ktorý sa vraj bol pozrieť, v akom stave nová hra je.

Battlefield 2042 má za sebou už takmer tri roky a patrilo by sa odhaliť, na čom pracujú štúdiá EA. A nie je ich málo. Nový Battlefield totiž vytvára nie len DICE, ale aj Criterion (štúdio za NFS), EA Motive (Dead Space) a Ripple Effect (Medal of Honor). Podľa Wilsona na novom Battlefielde pracuje najväčší tím doteraz.

Bude to tak pravdepodobne pre to, že Battlefield 5 má obsahovať nie len multiplayer, ale konečne aj singleplayer kampaň. Okrem toho sa hovorí aj o battle-royale režime. Štúdiá tak musia prakticky vyvíjať tri hry naraz.

Battlefield 2042 Season 3 Wallpaper

Nový Battlefield má obsahovať free-to-play Battle Royale režim, znovu

Andrew Wilson bol pred pár týždňami pozrieť, v akom stave hra je: „Toto je najväčší Battlefield tím v histórii franšízy. Pred niekoľkými týždňami som bol na návšteve s tímami a nemohol som byť viac nadšený z toho, čo predviedli a čo sme si zahrali."

Neskôr dodal: „Práve som strávil mnoho času s kolektívnym tímom Battlefield a hrali sme to, čo budujú, bude to ďalšia úžasná live-service."

Hráči sú ale na slová live-service alergickí. Wilson navyše nepovedal, že to bude dobrá hra, alebo že má dobrú kampaň, ale že to bude úžasná live-service. Teda hra nabitá mikrotransakciami, battle-passmi, XP boostami a všetkým, čo dokáže firma speňažovať po vydaní.

Navyše, toto všetko sme počúvali aj pred vydaním Battlefield 2042 a všetci vieme, ako to dopadlo. Trvalo roky, kým vývojári dokončili túto hru do požadovaného stavu.

Battlefield 2042 Season 3 Wallpaper

Časť vývojárov EA Motive sa presúva na nový Battlefield

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry