Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

České štúdio Polyperfect predstavuje svoju hru Polylithic

Štúdio zo Zlína chystá vydanie do early-access tento rok.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Polylithic_Key_Art_122508

Polylithic je survival hra z pohľadu tretej osoby, ktorá sa odohráva v období paleolitu/neolitu, má nádych sci-fi a hýri farbami a krásnou low-poly grafikou. Stanete sa novým vodcom svojho kmeňa. Začnete pomaly zhromažďovaním zdrojov, výrobou predmetov, odomykaním technológií, objavovaním sveta a budovaním základní, aby ste nakoniec zväčšili svoj kmeň a velili osade.

Hru Polylithic vyvíja štúdio Polyperfect z českého Zlína. Novinka bude spustená v službe Steam Early Access vo štvrtom štvrťroku tohto roka. Nižšie nájdete oficiálny gameplay s komentárom vývojárov ale aj screenshoty, či oficiálny popis.

Titulný obrázok Youtube videa

  • Zbierajte, vyrábajte a lovte - vašim cieľom je zbierať primárne zdroje, aby ste si zabezpečil základné prostriedky na prežitie. Zbieranie rôznych zdrojov a napredovanie v technologickom strome vám umožní získať veľkú cenu. Od králikov až po mamuty obývajúce prehistorickú divočinu - každé zviera poskytuje inú výzvu, ktorú treba prekonať.
  • Rozvíjajte a spravujte svoj kmeň - v počte je sila. Rozvíjajte svoj kmeň, starajte sa o jeho potreby a udržujte členov kmeňa šťastných. Potom môžete riadiť svojich súkmeňovcov a dávať im na oplátku úlohy, ktoré vedú k tomu, že sa budú zlepšovať a nakoniec sa stanú staršími kmeňa.
  • Preskúmajte divočinu - v lesoch, zasnežených kopcoch a riekach sa nachádzajú nielen cenné zdroje. Objavte pozostatky minulých kmeňov a inšpirujte sa pri budovaní vlastných pamätníkov na ich pamiatku.
  • Vydajte sa na cestu dvoma rôznymi epochami - prejdete dvoma historickými vekmi, z ktorých každý má svoje vlastné, špecifické jadro hry a príchuť. Lovci a zberači sú malá migrujúca skupina, ktorá sa snaží prežiť. Pokročte dostatočne v technologickom strome, aby ste odomkli požiadavky na trvalé usadenie sa ako Farmári.
  • Objavte skutočný pôvod svojho kmeňa - nie všetko v tejto prehistorickej divočine je také, ako sa zdá, je tu viac tajomstiev, ktoré treba nájsť, a príbehov, ktoré treba poskladať. Počnúc objavením koreňov choroby, ktorá trápi tvoj ľud, a končiac históriou tvojho kmeňa.
  • Ponorte sa do tohto farebného sveta plného atmosférickej hudby - Svet Polylithic sa nepodobá ničomu, čo ste doteraz videli, a čaká len na to, aby ste preskúmali celé jeho bohatstvo a objavili všetky jeho tajomstvá.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Once Human je nový hororový open-world survival

Once Human je nový hororový open-world survival

Betu si zahráme už o dva mesiace.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Prvé screenshoty a detaily Ark 2 sú vonku

Prvé screenshoty a detaily Ark 2 sú vonku

Po traileri prinášame aj screenshoty.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Recenzie Resident Evil 4 Remake sú vonku!

Recenzie Resident Evil 4 Remake sú vonku!

Tak čo myslíte? Moderná klasika?

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Vychádza Hobo: Tough Life, český simulátor bezdomovectva

Vychádza Hobo: Tough Life, český simulátor bezdomovectva

Hobo: Tough Life je český RPG survival, v ktorom sa budete snažiť prežiť na ulici.

Najpopulárnejšie hry