Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Čeština Outriders: Bude, ale len čiastočná

Hlasujte o tom, čo všetko má byť preložené do CZ prioritne.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Outriders artwork

Prekladateľský tím Farflame už pracuje na češtine do hry Outriders, novej TPS strieľačky od Square Enix a People Can Fly. Hoci tím pracuje aj na rozsiahlej češtine do AC Valhalla, našli si čas aj na Outriders, ale pravdepodobne nebude do CZ preložené úplne všetko. Prekladatelia dali hlasovať, čo by chceli mať ľudia preložené ako prvé.

Na stránkach PrehladyHer.eu sa môžete zapojiť do hlasovania aj vy. Vedúci projektu Farflame položil otázku: "Ptám se - jakou část textů byste chtěli přeložit přednostně? Kompletní překlad zatím asi nevznikne, ale kdyby vyšla aspoň částečná čeština, co by měla obsahovat, co je pro vás důležité? Je to příběh? Systém modifikací? Odpověď nám můžete dát, když vyplníte anketu výše."

CZ titulky v Outriders prioritne dostane príbeh

Podľa hlasovania to vyzerá, že prvá verzia češtiny bude obsahovať CZ titulky k hlavnému príbehu, k vedľajším úlohám a schopnostiam/perkom. Názvy vybavenia a databáza kódexu sú pre ľudí menej podstatné.

Outriders by mohol češtinu dostať už tento rok. Vývojárom sa podarilo vyriešiť technický stav, ale k prekladu nemajú dostatok personálu. Ak máte záujem o preklad hier do češtiny, určite sa ozvite na stránkach Farflame.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry