Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Čeština v Stalker 2 potvrdená, aj v Game Passe

České titulky budú dostupné na PC aj Xbox.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Stalker 2 čeština CZ titulky

Lokálny distribútor potvrdil, že očakávaná hra S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl vyjde s českými titulkami. Štúdio GSC Game World zatiaľ túto informáciu nezverejnilo na oficiálnej stránke hry na Steame.

Na Steame je zatiaľ zobrazených len trinásť podporovaných jazykov. Medzi nimi majú dabing len angličtina, ruština a ukrajinčina. Ostatné jazyky budú mať len titulky.

Čeština v Stalker 2 aj v Game Pass

Lokálny distribútor pre strednú Európu ale potvrdil, že Stalker 2 bude mať češtinu vo forme titulkov. Titulky by tak mali byť dostupné na PC verzii, na Xbox Series X a Xbox Series S verzii.

Microsoft hru zaradí do Xbox Game Pass hneď na vydanie. Vo svojej knižnici by si ju mali nájsť predplatitelia Game Passu na PC aj na konzolách Xbox. Keďže hra beží na novom Unreal Engine 5, nevyjde na starých konzolách Xbox One. Existuje však možnosť, že hru bude možné hrať aj v cloude a tak si ju budú môcť zahrať aj hráči na Xbox One.

Dátum vydania STALKER 2 na PC, na Xbox Series X a Xbox Series S je stanovený na 28.4.2022. O ďalšom odklade sa zatiaľ nehovorí. Ak by sa niečo zmenilo, určite to nájdete tu, v sekcii hry na našich stránkach. Sledujte nás aj na Instagrame, kde budeme informovať o novinkách okolo S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry