Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

CGI trailer World of Warcraft: Dragonflight pripomína dátum vydania

Zalietajte si na drakoch.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

16. November 2022

World of Warcraft Dragonflight trailer

Stále dosť populárne MMORPG World of Warcraft doste už tento mesiac ďalšiu rozsiahlu expanziu. Tá bude minimálne tak veľká, ako Shadowlands, takže sa hráči majú na čo tešiť. Blizzard vydal cinematic trailer plný drakov.

Do WoW pribudnú dračie ostrovy rozdelené do piatich zón, mesto Valdrakken bude slúžiť ako neutrálny hub pre hráčov. Novou hrateľnou rasou sú Dracthyr s úplne novou triedou Evoker, ktorá je exkluzívna pre túto rasu.

World of Warcraft: Dragonflight prekope aj užívateľské prostredie ale aj spôsob, akým sa rozdeľujú talenty v strome schopností. Tiež sa zvýši level cap na 70. No a samozrejme, nechýba možnosť jazdiť a bojovať na drakoch.

World of Warcraft: Dragonflight vyjde 28.11.2022, viac informácií nájdete na oficiálnej stránke.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články