Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

COD Vanguard si robí srandu z memečka „Press F to Pay Respects“

V novej hre z toho spravili achievement.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

06. November 2021

Press-F-to-Pay-Respect-meme

"Press F to Pay Respects" je hláška z hry Call of Duty: Advanced Warfare, v ktorej mal hráč stlačením klávesy F vyjadriť rešpekt pri pohrebe. Na túto hru si dnes moc ľudí nespomenie, ale F sa zapísalo do sŕdc hráčov po celom svete.

Táto hláška sa dá použiť kdekoľvek - keď sa chalan dostane do friendzone alebo keď trailer na Battlefield vyzerá 100x lepšie, ako ten na COD. Často sa používa aj v chate na Twitch streamoch.

Hru COD: Advanced Warfare vytvorilo štúdio Sledgehammer Games a rovnako vytvorili aj najnovšie Call of Duty: Vanguard, v ktorom si z "F" urobili srandu.

Hráči môžu napríklad získať achievement s názvom "F" a to tak, že sa nechajú zabiť vlastným granátom.

Ďalšia scénka v príbehovej kampani COD Vanguard zase hráča vyzýva, aby stlačil F a strávil pekné chvíle s rodinou.

Je pekné vidieť, že vývojári poznajú aj memečka na základe ich hier a eventuálne ich aj zapracujú do ďalšej hry. Aj keď toto trvalo šesť rokov.

Viac o Call of Duty: Vanguard nájdete tu.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články