Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Control 2 je oficiálne vo vývoji, potvrdilo Remedy

Hra vyjde na PC, Xbox Series a PS5.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

11. November 2022

Control 2 Remedy Game

Fínske štúdio Remedy Entertainment dnes oficiálne oznámilo, že pracuje na hre Control 2. Projekt bol vo firme známy ako Codename Heron a vyjde na PC, Xbox Series X, S a PlayStation 5. Aj druhý diel beží na vlastnom engine štúdia Remedy s názvom Northlight.

Hru vydá štúdio Remedy na PC spolu s 505 Games, ktoré sa postará o distribúciu na ostatné platformy. 

Prvé informácie o druhej hre Control sa objavili ešte v roku 2021, kedy Remedy plánovalo vytvoriť sequel s vyšším budgetom na vývoj. Prvá hra predala dodnes cez 3 milióny kusov. Na vývoji dvojky sa však finančne významne podieľa vydavateľ 505 Games. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený