Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Counter Strike 2 vyjde už o pár dní

Kedy si hru budeme môcť zahrať?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Counter Strike 2

Valve oficiálne oznámilo Counter Strike 2 ešte v Marci tohto roka, hneď na to spustilo aj uzavretý test, v ktorom si hŕstka hráčov mohlo užiť herné novinky. Hra sa dokonca dostala aj na Torrenty, ale či sa dala aj zahrať, to sme už neskúmali. 

Na vydanie hry ale nebudeme už dlho čakať. Podľa všetkého, Counter Strike 2 vyjde v Stredu, 27.9.2023. Valve sa totiž už teraz pýta na Twitteri, čo robíte v Stredu, čo by naznačovalo, že servery hry sa otvoria pre všetkých. 

Firma už skôr oznámila, že CS2 vyjde v lete, takže je to síce s miernym oneskorením, ale predsa. Očakávame, že Counter-Strike 2 rozbije všetky rekordy, ktoré CS:GO nazbieralo na Steame. V hre denne naraz aj milión hráčov a pred pár mesiacmi bolo v hre rekordných 1,8 milióna hráčov naraz. 

Counter Strike 2 na Steame bude úplne zadarmo na stiahnutie, takže rekordné počty hráčov na vydanie sú asi isté. Všetko o hre nájdete na našej karte, kde si ju po prihlásení môžete pridať aj do sledovania. Ešte dodáme, že Counter Strike 2 vyjde v češtine. 

Counter Strike 2

Valve oficiálne ohlásilo Counter-Strike 2!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry