Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Crimson Desert sa predstavil trailerom, ktorý nám vyrazil dych

Neskutočne komplexné RPG v stopách Black Desert.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Crimson Desert Screenshot Characters

Pearl Abyss to proste vie. Ich predchádzajúce MMO RPG Black Desert Online očarilo pri vydaní najmä grafikou, ale aj súbojmi a celkovo komplexnými prvkami. To je ale nič oproti tomu, s čím prichádza Crimson Desert. 

Crimson Desert to je akoby vývojári skombinovali Zeldu, stredovek a Final Fantasy. Je to súbor otvoreného sveta, totálnej voľnosti, tony herných mechaník a fantastickej grafiky. Crimson Desert nám na GamesCom Opening Night Live doslova vyrazil dych svojim trailerom.

Video predstavuje realistickú, na MMO výnimočnú grafickú kvalitu a tiež hrateľnosť v rozsiahlom otvorenom svete, ktorý sa skladá z rozľahlých regiónov a miest. Medzi ďalšie zaujímavosti patrí aj bohatá interakcia s prostredím a NPC, súboje zachytené mocapom a tiež akčné sekvencie.

Trailer ukázal mnohé súboje, od ručných a zápasníckych pohybov až po ukážku toho, ako môžu hráči využívať rôzne predmety (a ich okolie) proti nepriateľom zasadeným do sveta Crimson Desert. Trailer tiež ukázal efektné zoskoky padákom, možnosť lezenia po budovách a stromoch, skoky cez vysoké prekážky a rôzne minihry, ako napríklad rybárčenie, arm-wrestling a krotenie divokých koní. 

Dátum vydania Crimson Desert zatiaľ nebol oznámený, ale vyjde na PC a nové konzoly, pravdepodobne niekedy v roku 2024.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry