Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Criterion konečne ukázal poriadny gameplay Need for Speed Unbound

Konečne vieme, ako to vyzerá v hre.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

22. November 2022

Need-for-Speed-Unbound Screenshot

Hoci do vydania novej hry Need for Speed Unbound ostávajú už len dva týždne, EA a Criretion Games takmer vôbec neukazovali gameplay. Namiesto toho bola ich marketingová kampaň založená na štýlových videjkách s rappermi a umelcami, ktorých v hre budeme vidieť alebo počuť.

Konečne však vyšlo poriadne gameplay video so závodmi cez deň aj v noci. Vývojári ukázali event Speed Race ale aj eventy Meetups a Side Bets. To všetko so starším Mercedesom 190 E.

Need for Speed Unbound vyjde 2. decembra pre PlayStation 5, Xbox Series a PC prostredníctvom služieb Steam, Epic Games Store a Origin. Viac o hre nájdete na našej stránke, kde si ju môžete pridať do sledovania cez tlačidlo "Follow."

Ako na vás pôsobí gameplay? Prihláste sa a dajte nám vedieť do komentárov tu pod článkom :)

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články