Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

CS:GO má viac aktívnych hráčov, než kedykoľvek predtým

Prekonal rekord v počte hráčov naraz.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

12. Február 2023

CS GO Revolution collection

Counter-Strike: Global Offensive minulý rok oslavoval 10 rokov na trhu. Hra vyšla 21.8.2012 a aj po rokoch sa teší stále veľkej popularite. Z časti pre to, že hru farmia boti a hráči pre drahé skiny. Je zdarma, takže si ju na Steame môže stiahnuť každý. 

CS:GO je však tak populárny, ako nikdy predtým. Včera, 11.2.2023 totiž hra prekonala vlastný rekord v počte aktívnych hráčov naraz. CS:GO hralo v jeden moment až 1,320,219 hráčov. 

Dôvodom tohto rekordu sú však nové skiny, ktoré Valve pridalo do hry. Už v Piatok totiž vývojári uvoľnili novú Revolution Case, v ktorej môžu hráči získať nové jedinečné skiny zbraní. Ide o skiny pre tie najpoužívanejšie zbrane v hre, ako M4A4 a AK-47. Ceny týchto skinov budú poriadne vysoké a prví majitelia na nich môžu pekne zarobiť. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Týpek dosiahol cez 4000 FPS v CSGO

Týpek dosiahol cez 4000 FPS v CSGO

V hre vďaka tomu aj chodil rýchlejšie.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Namiesto domu kúpil skin do CSGO: AK-47 za 150-tisíc eur

Namiesto domu kúpil skin do CSGO: AK-47 za 150-tisíc eur

Jeden z najväčších predajov na trhu so skinmi.