Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Cyberpunk 2077 čeština bude hneď pri vydaní

Čeština Cyberpunk 2077 bude v hre vo forme českých titulkov.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Cyberpunk 2077 čeština CZ titulky

Zhruba za pol roka sa dočkáme vydania hry Cyberpunk 2077. CD Projekt hru odložil na September 2020, pričom viac času na vývoj venujú oprave bugov. Obrovské množstvo zdrojov ale pustuje aj do prekladu hry, český preklad je jedným z 18 jazykov, v ktorých hra vyjde.

Mohlo by ťa zaujímať: Návod na to, ako zapnúť češtinu v Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 čeština bude v hre dostupná hneď na vydanie vo forme českých titulkov. Kompletný dabing dostane desať svetových jazykov, medzi nimi aj Poľský, či Japonský. Český dabing sa do hry neplánuje, trh je na to príliš malý, aj keď je pravda, že je tu dostatok fanúšikov štúdia CD Projekt RED.

Vývojári sľubujú obrovské množstvo dialógov. V rozhovoroch si budeme môcť vyberať medzi niekoľkými možnosťami, podobne ako v Zaklínačovi. A keďže ide o futuristický svet, Čeština v Cyberpunk 2077 je viac ako vítaná. Rovnako tu nájdeme veľké množstvo vedľajších questov aj zápisky a záznamy zo sveta Cyberpunk.

S veľkým počtom dabingov ale súvisí aj veľkosť inštalácie. Pri desiatich jazykoch sa môže inštalácia hry vyšplhať na 80GB, hra totiž vychádza na dvoch Blu-Ray diskoch. Češtinu si nebudete musieť sťahovať osobitne, nájdete ju priamo v hre, podobne ako v Zaklínačovi.

Cyberpunk 2077 vyjde 17.9.2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Cyberpunk 2077 Recenzia PC

Cyberpunk 2077 - Recenzia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry