Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Datamineri odhalili skutočnú tvár Ghosta z COD bez masky

Simon Ghost Riley je taký bežný týpek.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

25. November 2022

COD Simon Riley Ghost without mask Photo

Fanúšikovia Call of Duty často v súboroch hry nájdu niečo, čo by malo byť bežne skryté. Či už je to obsah do nasledujúcich updatov, alebo nejaké skryté a nepoužité assety. Tento krát však našli niečo celkom zaujímavé a to skutočnú tvár Ghosta bez masky. 

Ghost je jednou z ikonických postáv série Call of Duty Modern Warfare a tak ako sme ho poznali z prvej trilógie, sa objavil aj v tej aktuálnej. V COD: Modern Warfare II hrá jednu z hlavných postáv tímu Kapitána Pricea. 

Celú hru však nosí masku s lebkou a nikdy v hre neuvidíme jeho skutočnú tvár. Datamineri v súboroch ale našli jeho tvár bez masky. Simon "Ghost" Riley vyzerá takto: 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články