Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Dead Island 2 dostáva recenzie, ako obstál vo svete?

Naša recenzia hry Dead Island 2 vyjde v najbližších dňoch.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Dead Island 2

Už o pár dní vychádza dlhoodkladaná hra Dead Island 2. Po rokoch stagnácie vývoja (hra bola ohlásená ešte na E3 2014) by si mnoho hráčov mohlo myslieť, že hra dopadne zle. Zdá sa však, že hra obstála viac než dôstojne.

Aktuálny priemer na agregátore recenzií Metacritic činí 75/100. Drvivá väčšina recenzií sa pohybuje v rozmedí 8/10 - 7/10, pričom padalo aj zopár 9-tkových hodnotení, ale aj tých 6-tkových. Väčšina recenzií sa však zhoduje, že ide o podarenú zombie akciu. Recenzentom sa páči sekanie zombíkov či zábavnosť a farebnosť titulu. No a tam to aj končí. Koniec koncov, ak ste sledovali traileri a ukážky, ktoré vývojári z hry zverejňovali, presne viete, čo od hry čakať.

Dead Island 2 Recenzia CZ

Dead Island 2 - dojmy pred finálnou recenziou

Nám prišla hra len včera, no Lukáš nezaháľal a strávil pri nej celkom dosť času. A hoci recenziu vydá až o pár dní, spísal zatiaľ pre vás aspoň svoje prvé dojmy. A zdá sa, že sú viac než pozitívne.

Len pripomína, že Dead Island 2 vychádza na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series S|X už 21. Apríla. Zakúpiť si ho môžete napríklad aj v e-shope XGames.sk.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry