Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Dead Island 2 ukázal 15 minút z hrania a vyzerá to neskutočne dobre

Už sa nevieme dočkať.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

02. Marec 2023

Dead Island 2 PC Screenshot 1

Štúdio Deep Silver dnes ukázalo ďalšie zábery z hrania chystanej zombie FPS Dead Island 2, ktorá po mnohých odkladoch konečne dorazí na PC a konzoly. Dokonca jej vydanie posunuli o týždeň skôr, aby sa nebila so Star Wars Jedi: Survivor. 

Nový gameplay ukazuje nádherné lokality Kalifornie/Los Angeles v pestrom, farebnom prevedení a tak trochu pripomína zákutia z GTA V. Vývojári na videu predvádzajú aj rôzne možnosti zabíjania zombíkov a keďže niektoré spôsoby sú poriadne brutálne, video si môžete pozrieť až po prihlásení na YouTube. 

Treba uznať, že to vyzerá fantasticky a ak to bude mať aj dobrý príbeh, máme sa na čo tešiť. Zombie hier nie je nikdy dosť, o to viac, ako sú open-world. 

Dead Island 2 vyjde 21.4.2023 na PC, Xbox a PlayStation. Všetko o hre nájdete tu. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články