Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Dead Island 2 ukázal prvých 11 minút z hry

Ako vyzerá úvod zombie akcie?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Dead Island 2 Wallpaper

Dead Island 2 vychádza za menej ako dva týždne a už teraz sa môžeme pozrieť na úvodnú sekvenciu hry. IGN vydalo 11-minút zo začiatku hry, kde sa dozviete, ako hlavná postava prišla k prvému kusnutiu zombíkom. 

Ak sa chcete úplne vyhnúť spoilerom, video samozrejme nepozerajte. Avšak v prvých minútach nie sú až tak zásadné momenty. Video vás tiež zoznámi s prvými príbehovými postavami. 

Dead Island 2 vyjde 21.4.2023 s českými titulkami, hru si môžete kúpiť v eshope XGames.sk. Zahrať si ju môžete na PC, konzolách Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a PlayStation 5.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články