Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Dead Island 2 znovu oznámené dvoma trailermi!

Vyzerá to ako kombinácia Dying Light a GTA.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

23. August 2022

Dead-Island-2-wallpaper

Deväť rokov od pôvodného oznámenia sme sa konečne dočkali. Hra Dead Island 2 bola dnes na GamesCome oznámená znovu ale tento raz už naisto. Hra totiž dostala nie len dva trailery, ale aj dátum vydania.

Zombie FPS akcia Dead Island 2 vyjde 3.2.2023 čo znamená, že na hru budeme čakať už len pol roka! Štúdio Dambuster Studios dnes ukázalo nový oznamovací CGI trailer:

Titulný obrázok Youtube videa

To však nie je všetko a my sme mali možnosť vidieť aj prvý gameplay trailer. Ten ukazuje tonu možností, ktoré v Dead Island 2 budeme môcť robiť. Pôjde však najmä o tonu možností, ako zabíjať zombíkov v uliciach Los Angeles.

Čo však možno prekvapí je kvalita in-game scén s NPC postavami. Hra totiž bude obsahovať plnohodnotný príbeh a až šesť hrateľných postáv. Dead Island 2 tak v gameplay ukážke vyzerá ako dokonalá kombinácia sekania zombíkov z Dying Light a prostredia či nie príliš vážneho príbehu z GTA V.

Iste poteší aj fakt, že hra Dead Island 2 vyjde na PC ale aj starú a novú generáciu konzol Xbox a PlayStation.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články