Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Dead Space remake dostal svoj launch trailer

Hra vyjde o dva týždne.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

12. Január 2023

Dead Space Launch Trailer

Štúdio EA Motive dnes vydalo launch trailer pre očakávaný návrat značky Dead Space na PC a nové konzoly. Tento next-gen remake prinesie pôvodnú hru z roku 2008 vynovenú o grafiku, zvuky, animácie, ale aj nové prostredia.

Dead Space Remake je jednou z prvých vysoko očakávaných hier roku 2023. Návrat pôvodných hercov a vývojárov je jeden z mnohých dôvodov, prečo sa fanúšikovia na remake tešia. My takisto, hru budeme recenzovať niekedy okolo vydania.

Dead Space vyjde 27.1.2023 na PC, Xbox Series X, Xbox Series S a PlayStation 5. Remake môžete sledovať na našich stránkach, po prihlásení stačí kliknúť na Follow na karte hry.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Dead Space remake launch trailer

Dead Space remake launch trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články