Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Dead Space vyzerá neskutočne! Nových 8 minút z hrania

Vývojári ukázali časť tretej kapitoly.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Dead-Space-Walkthrough

Dnes prebiehal stream vývojárov z EA Motive, ktorí ukázali aktuálnu verziu Dead Space, remaku pôvodnej hry z roku 2008. Na dnešnom streame ukázali osem minút z hrania rôznych sekcií v tretej kapitole.

Musím povedať, že to vyzerá neskutočne dobre. Od fantastických zvukov, cez svetlá, efekty a prostredia, všetko vyzerá parádne. Remake je verný originálu ale prakticky všetko vylepšuje. No práve vernosť originálu vám nabudí pocity nostalgie z časov, keď EA ešte robilo kvalitné singleplayerové hry.

Dead Space vyjde na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5 už 27.1.2023!

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články