Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Deep Rock Galactic: Rogue Core je nová co-op strielačka z DRG universa

Ide o roguelite spin-off pôvodnej hry.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Deep Rock Galactic: Rogue Core oznámené, sledujte teaser trailer

Znie to neuveriteľne, no od pôvodného vydania Deep Rock Galactic do early acces na Steame ubehlo už viac ako 5 a pol roka. Z malej nenápadnej hry, ktorú sme si pred rokmi zahrali na GamesCome sa tak stal hit, ktorý medzičasom vyšiel aj na konzoly Xbox a PlayStation.

Deep Rock Galactic Surivor

Survivor-like hra Deep Rock Galactic: Survivor predstavená

V Marci tohto roka bola svetu oznámená hra Deep Rock Galactic: Survivor. Dnes sme sa dočkali ohlásenia roguelite co-op FPS strielačky Deep Rock Galactic: Rogue Core, ktorú budete môcť hrať buď solo, alebo v kooperácií až s 3 ďalšími kamarátmi. Za hrou stoja pôvodní vývojári zo štúdia Ghost Ship Games.

Rogue City popisujú ako spin-off Deep Rock Galactic s roguelitovým twistom. Podľa ich vlastných slov to znamená, že v každej misii začínate od základov a kooperatívne budujete sily a schopnosti pre tím, čo niekedy vedie k šialene silným buildom a inokedy k veľkolepým neúspechom.

Hru si aktuálne môžete whistlistnúť na Steame. Na stránke hry okrem detailnejšieho popisu nájdete aj roadmapu, ktorá vám prezradí, že v Q1 2024 by vývojári chceli spustiť uzavretú alfa verziu hry. V Novembri 2024 by chceli hru vydať v early access.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Deep Rock Galactic: Rogue Core - Teaser Trailer

Deep Rock Galactic: Rogue Core - Teaser Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry