Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Diablo 4 pobeží v 4K/60FPS na Xbox Series X

Očakáva sa, že s rovnakým rozlíšením a snímkovaním pobeží aj na PlayStation 5.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Diablo IV Wallpaper

Veľká vlna nevôle sa zdvihla na Microsoft po tom, ako sme sa dozvedeli, že exklizivita Redfall prinesie na launch len 30FPS režim. Vyzerá to tak, že Diablo 4 sa podobnej kontroverzii vyhne.

Ako upozornil portál Pure Xbox, Major Nelson v najnovšom Xbox podcaste potvrdil rozlíšenie a snímkovanie, v akom pobeží Diablo 4 na nových konzolách. Xbox Series X ponúkne najvyššiu možnú kvalitu, takže môžeme očakávať 4K rozlíšenie a 60FPS. Xbox Series S ponúkne 1080p, no čo je podstatné, aj tu pôjde hra v 60FPS.

Keďže išlo o Xbox podcast, o tom, ako hra pobeží na PlayStation 5 nepadlo ani slovo. No dá sa očakávať, že aj na konzole od Sony ponúkne Diablo 4 4K a 60FPS. Akonáhle to budeme vedieť, budeme vás informovať.

Ak nechcete, aby vám ohľadom hry Diablo 4 čokoľvek podstatné ušlo, spravte si u nás účet a dajte hre follow. Následne nájdete všetky články o hre vo vašom, personalizovanom feede noviniek.

Hra vychádza 6. Júna 2023 na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series S|X.

Diablo IV Wallpaper

Hráči v bete Diablo 4 odohrali takmer 62 miliónov hodín

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry