Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Diablo 4 spustilo betu, ľudia už teraz čakajú dve hodiny v rade na servery

A tiež dostávajú rôzne errory.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Diablo 4 Beta Queue

Legenda sa vrátila. Legenda v podobe dlhých čakacích radov na servery a legendárne errory, vďaka ktorým sa Diablo zapísalo medzi memečka internetu. Však si pamätáte na Error 37 pri vydaní Diablo 3 v roku 2012?

História sa opakuje a Blizzard neostal svojej povesti nič dlžný. Dnes o 17:00 boli spustené servery bety Diablo IV, do ktorej sa dostali všetci s predobjednávkou hry. Zdá sa, že hráčov je tak veľa, že zahrať si betu hneď na jej spustenie je prakticky nemožné. 

Hráči už teraz reportujú extrémne dlhé čakacie doby v rade na servery (niektorí aj viac ako 120 minút) a množstvo errorov. Napríklad Your request has timed out. Please try again. )Code 300008).

Diablo 4 vyštartovalo skvele aj na Twitchi, momentálne ho sleduje 845 tisíc divákov, takmer 2x viac, ako Chatovanie. Druhá najsledovanejšia hra na Twitchi je League of Legends, ktorý má 149 tisíc divákov. 

My sme sa do bety dostali tiež a naše dojmy z hrania si budete môcť prečítať po jej skončení. 

Dokedy pobeží uzavretá beta pre predobjednávky a kedy začne otvorená beta Diablo 4 pre všetkých zadarmo, sa dozviete v tomto článku

Diablo IV Logo Wallpaper

Diablo IV Open Beta začne 24. Marca 2023

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články