Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Diablo IV Open Beta začne 24. Marca 2023

Do bety sa dostanú skôr ľudia s predobjednávkou.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

18. Február 2023

Diablo IV Logo Wallpaper

Najočakávanejšie akčné RPG tohto roka si zahráme pred vydaním. Blizzard totiž dnes oznámil spustenie Open Beta pre Diablo 4, ktorá začne tri mesiace pred ostrým vydaním. Open Beta sa otvorí pre všetkých už 24.3.2023 a potrvá tri dni. 

Do bety sa však dostanete skôr v prípade, že máte digitálnu verziu hry v predobjednávke. Pre predobjednávky bude Diablo IV beta spustená už 17.3.2024 a rovnako potrvá tri dni. 

Diablo IV Open Beta bude spustená na všetkých platformách. PC hráči ju nájdi v Battle.net. Či bude dostupný aj preload, zatiaľ nevieme. Finálna verzia hry vyjde 6.6.2023 na PC a konzoly Xbox aj PlayStation. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články