Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Diablo IV vraj vyjde v Apríli 2023

Predobjednávky majú spustiť v Decembri.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

06. November 2022

Diablo IV Wallpaper

Diablo 4 je jedna z hier, ktoré boli plánované na tento rok, ale takmer nič sa okolo nej nedeje. Okrem občasných vývojárskych denníkov s detailami gameplayu, Blizzard nevydáva ani trailery a nepribližuje ani dátum vydania. 

To by sa mohlo zmeniť už na The Game Awards 2022, udeľovanie cien sa bude konať už o mesiac. Server WindowsCentral prichádza so správou, že Blizzard ukáže Diablo 4 práve na The Game Awards a hneď v ten deň spustí aj predobjednávky. 

The Game Awards sa konajú 8.12.2022 a uvádza ich Geoff Keighley. 

Podľa dostupných informácií, ktoré potvrdilo niekoľko zdrojov, Blizzard chce Diablo 4 vydať v Apríli 2023. V tomto mesiaci ešte prekvapivo nemá dátum vydania žiadna hra. Štúdiá si totiž svoje tituly "šetria" na Február, najneskôr Marec, vďaka čomu môžu predaje doplniť zisky v poslednom štvrťroku daňového obdobia. 

Diablo 4 si do sledovania môžete pridať na našej stránke hry, určite vám nič neujde. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články