Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Do Overwatch 2 prichádza One Punch Man

Crossover prináša štyri skiny.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

08. Marec 2023

Overwatch 2 One Punch Man skins_063229

Všetci fanúšikovia Overwatch 2 a anime sa môžu tešiť na novú spoluprácu medzi hrou a One Punch Man. 7. marca 2023 spustili spoločnosti Blizzard Entertainment a Viz Media event, v rámci ktorého do hry prichádza slávny hrdina One Punch Man.

Nový crossover prináša do hry štyri nové skiny pre populárnych hrdinov Doomfista, Genjiho, Soldiera 76 a Kiriko. Všetky skiny sú inšpirované vzhľadom hrdinov z anime One Punch Man, pričom rolu Saitamu preberá Doomfist. Hráči sa vďaka balíčku môžu tešiť na nové možnosti úprav postáv ale aj profilu.

Skiny budú v hre dostupné od 7.3.2023 do 6.4.2023. Hra je síce zdarma, ale skiny nájdete len v hernom obchode, cena celého balíčka je 4400 Overwatch mincí (v reálnych peniazoch je to 39,99€, vraj zľava 46%). V balíčku okrem skinov nájdete aj bannery pre profil hráča, intro, víťaznú pózu, emote aj voice line pre Doomfista.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články