Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Dôvod, prečo sa tešiť na Lost Ark ešte viac - pozitívne recenzie!

Západné vydanie Lost Ark je za rohom.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

08. Február 2022

Lost-Ark-Wallpaper

Akčná MMORPG diablovka Lost Ark vychádza už o tri dni. Prvé recenzie však dorazili už dnes a zdá sa, že príchod tejto kórejskej hry na západný trh bude úspešný.

V recenziách na Metacritic hra získala priemer až 82%, na OpenCritic hru odporúča až 92% kritikov. Zhodujú sa v mnohých pozitívnych veciach. Ešte doplníme hodnotenie hry na Steame, ktoré je momentálne až 95%.

Napríklad že Lost Ark je jedna z najviac vyladených hier posledných mesiacov a po nevydarených vydaniach je to príjemné osvieženie. Naopak, gameplay je akčný, rýchly, doplnený o nádherné prostredia a fantastické výhľady. Podľa kritikov je Lost Ark žiadaný refresh žánru ARPG a diabloviek celkovo.

Veľkým pozitívom pre nás všetkých je, že Lost Ark si budeme môcť stiahnuť zdarma na Steame, keďže ide o free-to-play hru. Celý herný obsah je zdarma, bez obmedzení. Titul vychádza na PC už 11.2.2022.

Odporúčame si pozrieť nie len launch trailer, ale aj špeciálny, 18-minútovy Director's Cut trailer.

Titulný obrázok Youtube videa

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články