Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Dôvod, prečo sa tešiť na Lost Ark ešte viac - pozitívne recenzie!

Západné vydanie Lost Ark je za rohom.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Lost-Ark-Wallpaper

Akčná MMORPG diablovka Lost Ark vychádza už o tri dni. Prvé recenzie však dorazili už dnes a zdá sa, že príchod tejto kórejskej hry na západný trh bude úspešný.

V recenziách na Metacritic hra získala priemer až 82%, na OpenCritic hru odporúča až 92% kritikov. Zhodujú sa v mnohých pozitívnych veciach. Ešte doplníme hodnotenie hry na Steame, ktoré je momentálne až 95%.

Napríklad že Lost Ark je jedna z najviac vyladených hier posledných mesiacov a po nevydarených vydaniach je to príjemné osvieženie. Naopak, gameplay je akčný, rýchly, doplnený o nádherné prostredia a fantastické výhľady. Podľa kritikov je Lost Ark žiadaný refresh žánru ARPG a diabloviek celkovo.

Veľkým pozitívom pre nás všetkých je, že Lost Ark si budeme môcť stiahnuť zdarma na Steame, keďže ide o free-to-play hru. Celý herný obsah je zdarma, bez obmedzení. Titul vychádza na PC už 11.2.2022.

Odporúčame si pozrieť nie len launch trailer, ale aj špeciálny, 18-minútovy Director's Cut trailer.

Titulný obrázok Youtube videa

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články