Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Dragon Sword vyzerá ako klon Genshin Impact

Novinka beží na Unreal Engine 5.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

02. Január 2023

Dragon Sword RPG game

Kórejské štúdio Hound 13 vydalo prvý trailer na chystanú hru Dragon Sword, ktorá akoby z oka vypadla obľúbenému Genshin Impact. Dragon Sword totiž má identický vizuálny štýl, avšak beží na Unreal Engine 5.

Hra má vyjsť na PC a mobilné zariadenia. Ide o tradičné kórejské RPG v semi-otvorenom svete, so štylizovanou kreslenou grafikou a množstvom hrateľných postáv. Bude však akčnejší, ako Genshin Impact. Nižšie si môžete pozrieť prvý trailer.

Vydavateľom bude firma Garena, ktorá v roku 2021 do štúdia Hound 13 zainvestovala 20 miliárd wonov, čo je takmer 15 miliónov eur. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený